Futsal | 15-01-18

Echa medialne

Kilka relacji tekstowych, a przede wszystkim foto-galerie, ze zwycięskiej wizyty lidera Futsal Ekstraklasy w Szczecinie.

Media o meczu Pogoń ’04 – Rekord:

Skrót spotkania i wypowiedzi

Nie mogli się nudzić w piątkowy wieczór kibice futsalu. W trzech spotkaniach padło łącznie 30 bramek! W dwóch meczach losy rywalizacji rozstrzygały się w ostatnich sekundach – zarówno w Katowicach, jak i w Zduńskiej Woli w ostatniej minucie nie był znany jeszcze zwycięzca spotkania. W sobotę dokończenie kolejki meczem w Gdańsku.

Nie miał problemu z odniesieniem kolejnej wygranej lider tabeli Rekord. Bielszczanie w meczu w Szczecinie zdobyli setnego gola w rozgrywkach i wciąż prowadzą bez straty punktów.

Nikt nie potrafi zatrzymać Rekordu. Bielski zespół wysoko pokonał Pogoń 04' Szczecin. Gol zdobyty w 16. minucie przez Michała Marka był setną bramką biało-zielonych w tym... sezonie.

Po kolejne zwycięstwo lider Futsal Ekstraklasy jechał do stolicy Zachodniego Pomorza, gdzie mierzył się z tamtejszą Pogonią '04 Szczecin.

Biało-zieloni rozgromili Pogoń w Szczecinie.Zaczęło się zgodnie z planem, na prowadzenie wyprowadził Rekord Oleksandr Bondar. Ambitni gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale Paweł Budniak szybko ostudził ich nadzieje, a już dwie minuty później było już 1:3 (Janovsky).

W awaryjnym składzie Pogoń '04 Szczecin przegrała 3:11 z Rekordem Bielsko-Biała. Młodzież szans nie miała, ale nie pękała.
Futsalowego cudu w Szczecinie nie było. Halowi piłkarze Pogoni 04 przegrali we własnej hali z Rekordem Bielsko-Biała 3:11 w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

Do meczu z aktualnym mistrzem Polski i liderem tabeli szczecińska zero-czwórka przystąpiła w młodzieżowym garniturze bez pięciu podstawowych piłkarzy pauzujących za kartki, więc obawiano się pogromu, a przed spotkaniem jeden ze szczecińskich trenerów Mateusz Jakubiak asekuracyjnie przestrzegał, że pojedynek będzie miał znaczenie głównie pod kątem szkolenia nowego narybku...

Mistrz Polski i jednocześnie uczestnik futsalowej Ligi Mistrzów za silny dla Portowców. Rekord Bielsko-Biała udowodnił, że nie przypadkowo jest liderem tabeli Futsal Ekstraklasy i wygrał w Szczecinie aż 11:3 (4:1).