Futsal | 30-04-18

Echa medialne

Po raz drugi w historii Rekord Bielsko-Biała z Halowym Pucharem Polski! Tak opisują i pokazują to „branżowe” ogólnopolskie i lokalne media.

Media o Halowym Pucharze Polski:

Od wyjazdowej wygranej 8:4 z Tifosi Lublin 10 lutego futsalowy zespół Rekordu rozpoczął w tym sezonie pucharową drogę uwieńczoną zdobyciem trofeum. Po drodze podopieczni Andrzeja Szłapy wygrali 3:1 z GAF Gliwice, 7:1 z KS Polkowice, a w opolskim „Final Four” w półfinale rozgromili KU AZS UZ Zielona Góra 10:1, żeby wreszcie po finale zakończonym wygraną 7:1 z zespołem MOKS Słoneczny Stok Białystok wznieść w górę Halowy Puchar Polski!

Nie było niespodzianki w finale Pucharu Polski. Faworyzowany Rekord Bielsko-Biała 7:1 pokonał w Opolu MOKS Słoneczny Stok Białystok i po raz drugi w swojej historii wywalczył trofeum.

Rekord Bielsko-Biała zdobył po raz drugi w historii futsalowy Puchar Polski. W niedzielnym finale rozegranym w Opolu bielszczanie pokonali MOKS Słoneczny Stok Białystok 7:1 (3:1).

Rekord Bielsko-Biała pokonał 7:1 Słoneczny Stok Białystok w finale Pucharu Polski, rozegranym w Opolu. To drugie takie trofeum w historii klubu i drugi - po Superpucharze - triumf w obecnym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że zespół z Bielska-Białej zanotuje hat-tricka, bo jest o krok od mistrzostwa Polski.

W finałowym meczu Pucharu Polski w futsalu Rekord Bielsko-Biała wygrał 7-1 (3-1) ze Słonecznym Stokiem Białystok i zdobył trofeum.

BTS Rekord Bielsko-Biała zdobył Halowy Puchar Polski! W finałowym turnieju rozgrywanym w Opolu lider polskiej ekstraklasy futsalu zdeklasował rywali strzelając w dwóch meczach aż 17 goli!

Rekord po emocjonującym finałowym spotkaniu ze Słonecznym Stokiem Białystok sięgnął po Halowy Puchar Polski.

Bielski Rekord zdominował rozgrywki Final Four Halowego Pucharu Polski!

Niepokonany lider futsal ekstraklasy wczoraj pewnie sięgnął po Puchar Polski. Turniej finałowy odbył się w ten weekend w Opolu. Bielski klub absolutnie zdominował tegoroczne rozgrywki w futsalu.

Rekord Bielsko-Biała przed rozgrywkami był faworytem Pucharu Polski i w Opolu to tylko potwierdził.  W Polsce zgarnęli wszystko i można śmiało ich porównać do gladiatorów piłki ręcznej, czyli drużyny PGE Vive Kielce.

Rekord Bielsko-Biała był bezdyskusyjnie najlepszą drużyną finałów Pucharu Polski w futsalu, który odbył się w opolskim „Okrąglaku”, a których organizatorem, wraz z Urzędem Miasta Opola, był Opolski Związek Piłki Nożnej.

Futsaliści Persy zakończyli długi sezon turniejem, który większość zawodników potraktowała jako nagrodę za trudy gry w przeciągu ostatnich miesięcy. Niestety przegrali oni półfinał halowego Pucharu Polski z Rekordem Bielsko-Biała 1:10.

Trofeum przyznawane za wygranie futsalowego Pucharu Polski nie przyjedzie do Białegostoku. W finale rozgrywek gracze MOKS-u Słoneczny Stok nie sprostali faworyzowanemu Rekordowi Bielsko-Biała, z którym przegrali aż 1:7.