Futsal | 26-10-17

Na wagę trzech punktów i pozycji lidera - video

Wracamy do Katowic-Szopienic i potyczki bielszczan z „akademikami”.

Po zwycięstwie 5:1 „rekordzistów” na AZS UŚ przed kamerą Rekord TV stanęli: Paweł Machura, Jacek Hewlik, Bartłomiej Nawrat i Michał Kubik (na górnym zdjęciu), a tle oczywiście ważniejsze momenty środowej spotkania Futsal Ekstraklasy.

Media po meczu AZS UŚ – Rekord:

Nie było niespodzianki w derbach województwa śląskiego. Rekord skutecznie odrobił zaległości wygrywając w Katowicach pewnie 5:1. Wrócił tym samym na fotel lidera, jest jedyną drużyną z kompletem punktów. W weekend zagra na własnym terenie z wiceliderem z Torunia!

Dzięki wygranej z AZS-em UŚ Katowice zawodnicy Rekordu zasiedli na fotelu lidera Futsal Ekstraklasy."Akademicy" wcale nie przestraszyli się Mistrza Polski. Przez pierwsze pięć minut bramka Rekordu była "pod ostrzałem" gospodarzy, jednak to bielszczanie wyszli na prowadzenie w 6. minucie.

Rekord TV/TP/ŁB/foto: Paweł Mruczek