Futsal | 20-03-18

Echa medialne

Wracamy do niedzielnego meczu bielszczan z AZS UG Gdańsk...

Media o meczu AZS UG – Rekord:

W konfrontacjach "północy z południem" w dzisiejszych meczach Futsal Ekstraklasy górą goście z południa. W Szczecinie zbyt wielu wątpliwości w tej kwestii nie było, natomiast w Gdańsku, przed przerwą zwłaszcza, były emocje, jakich w meczu z udziałem lidera rzadko w tym sezonie jesteśmy świadkami. Ostatecznie skończyło się jak w 17 poprzednich kolejkach.

W sobotę spotkania w lidze futsalu kończyły się wysokimi wygranymi. Podobnie było w niedzielę. Pewne zwycięstwa odnieśli lider Rekord Bielsko-Biała oraz Piast Gliwice.

Do przerwy - wynik spotkania Akademików z mistrzem Polski był sensacyjny. AZS UG remisował z Rekordem Bielsko-Biała 3:3, rozgrywając świetne zawody. W drugiej połowie goście pokazali jednak klasę i ostatecznie pokonali miejscowych 7:3. Gdańszczanie z parkietu schodzili jednak z podniesionymi głowami, bo postawili się rywalom.

Nieobliczalna drużyna z Gdańska była dzisiejszym rywalem mistrzów Polski z Bielska-Białej.