Jak to określiliśmy w weekendowej zapowiedzi, to była ligowa sobota wyjazdowa naszej młodzieży.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Raków Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)

gole: Krzempek, Mucha po 1

Rekord: Pach - Kowaliczek, Matloch, Stasica, Pater, Kudzia, Krzempek, Kurowski, Bohaczyk, Folek, Mucha oraz Szkucik, Noga, Merta, Adamczyk, Zątek, Panewka, Dziwisz

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński:- Był to ultra-ciężki mecz. Piłkarsko nie należał do szczególnie urodziwych do oglądania, ale za to dwie bramki były tak ładne, że wręcz nie pasowały do całości. Ogrom zdrowia włożony w to spotkanie dedykujemy Temu, dla którego mecz był poprzedzony minutą ciszy.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

Rekord: Syc - Huczek, Biela (Gawryś), Jekiełek, Łasak, Ziemkiewicz (Miłoń), Cichy (Maślak), Bernat, Wyroba (Heller), Brzóska, Ślosarczyk (Grzywaczewski)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Oglądając pewną, starą encyklopedię wydaną w Polsce natknąłem się na zdjęcie ... konia, podpisane następująco: "Koń jaki jest - każdy widzi". Kto oglądał spotkanie, zna przyczyny porażki. Myślę, że wszyscy zostawili na boisku sporo zdrowia, i że nie przełożyło się to na wynik. Po dwóch minutach przegrywaliśmy 0:1, a Piotrek Wyroba doznał złamania obojczyka.  Kontuzja nastąpiła z powodu "osób trzecich", a w niedzielę gramy z Tychami.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2

Trójka Czechowice-Dziedzice - Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:2)

gole: Kaspera, Pieniądz, Wójcik, samobójczy - 1

Rekord: Białka - Sekuła, Gibas, Kajstura, Komraus, Droździk, Ptak, Pieniądz, Kosmaty oraz  Korczak, Wójcik, Gąsiorek, Kaspera

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Każdy mecz wygrany cieszy, szczególnie kiedy przeciwnik stawia opór i gra konsekwentnie w obronie. Chłopcy pokazali charakter na boisku, skuteczność w ataku i koncentrację w obronie, co pozwoliło na zachowanie czystego konta. Dziękuję i gratuluję chłopakom za dzisiejszy mecz oraz wysiłek jaki włożyli w to spotkanie.

III Wojewódzka Liga Młodzików D1

Siódemka Tychy - Rekord Bielsko-Biała 4:0 (1:0)

Rekord: Adamecki - Pabis, Gibas, Biela, Kensy, Wanat, Więzik, Rusin, Grabski oraz Adamek, Klimczak, Korabik

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Porażka z przebiegu spotkania zdecydowanie za wysoka. Nie oznacza to jednak, że zagraliśmy dobry mecz. Musimy szybko wyciągnąć wnioski i pracujemy dalej.