Sobota - 7.10.2017 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików '05

Rekord Bielsko-Biała - Żywiecka APN 8:1 (6:0)

gole: Piekar, Koperniak po 3, Kensy, Śliwka po 1

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Naszym celem na ten mecz była decyzyjność w fazie budowania akcji. Oceniając przebieg meczu, jestem bardzo zadowolony ze sposobu gry drużyny. Widać bardzo dobrą pracę wykonaną na treningach.

Rekord: Adamecki - Mertens, Olszewski, Wierzbicki, Matykiewicz, Śliwka, Riva, Piekar, Rusin oraz Kensy, Gibas, Koperniak

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

MOSiR Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

gole: Mucha - 2

Rekord: Szkucik (Pach) - Pater, Matloch, Krzempek, Pechciński, Kowaliczek, Kurowski, Noga, Kudzia, Dziwisz, Mucha oraz Adamczyk, Mura, Torchalski, Zątek, Folek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Poziom tej ligi pokazuje, że może w niej wygrać każdy z każdym. Nie ma w niej drużyn przypadkowych. Graliśmy dzisiaj z Jastrzębiem, które zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mimo że dobrze gra w piłkę. Mieliśmy duży problem, żeby wejść w mecz. Wynik 0:0 do przerwy nie jest przypadkowy i mógł być nawet korzystny dla gospodarzy. Po omówieniu błędów w przerwie „odpaliło” u nas i to w jakim stylu! Zagraliśmy znakomitą drugą połowę, a zbudowane akcje i bramkę strzeloną na 2:0 mógłbym oglądać w nieskończoność!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

MOSiR Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Kurowski (Kowalczyk)- Mieszczak, Brzezgacz, Szafran, Tatarczyk, Wala, Wróblewski, Kopacz (Gołuch), Widzyk (Mielnikiewicz), Mucha (Mojżesz), Guzdek (szoblik)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Po 10-ciu minutach powinniśmy prowadzić 3:0 i byłoby po meczu. A tak przeciwnik wykorzystał kontrę, strzelając pierwszy raz w światło bramki, zdobył trzy punkty. Małe pocieszenie, że pomimo dobrej gry i słów trenera drużyny przeciwnej, który uznał po meczu wynik za dużą niespodziankę. Po raz kolejny minimalnie przegrywamy.