I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice 4:2 (1:2)

gole: Kudzia - 2,  Kowaliczek, samobójczy - 1

Rekord: Mura (Pach) - Torchalski, Stasica, Kowaliczek, Pater, Noga, Krzempek, Pechciński, Panewka, Kudzia, Mucha oraz Szkucik, Zątek, Adamczyk, Dziwisz, Folek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Do dziś drużyna Rozwoju Katowice wygrała wszystkie mecze w tej lidze. Do dzisiaj... Wygraliśmy 4:2, a o każdej z sześciu bramek decydowała sekunda lub centymetr. Łącznie trzy bramki z karnego, jedna po wyrzucie z autu, jedna bezpośrednio z rzutu wolnego i gol samobójczy. Tempo meczu było tak wyśrubowane, że właśnie ta sekunda lub centymetr zdecydowały o zdobyczy bramkowej. Mecz pełen dramaturgii i nieustannych zwrotów akcji. Konfrontacja lidera z wiceliderem nie zawiodła! Fantastyczne widowisko! Ogromne gratulacje dla całego zespołu!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

(12:00) Rekord Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna spotkanie odwołane (zespół gości nie stawił się)

IV Liga Okręgowa Juniorek Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom 3:9 (1:6)

gole: Pokusa - 2, Golec - 1

Rekord: Zoń - Flisiuk, Paszek, Byrdy, Sablik, Golec, Kłębek, Pawlik, Gnela, Pokusa

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Przystąpiliśmy do tego meczu ze względów zdrowotnych w dziesiątkę. Z powodu urazu kolana nie wypuściłem na drugą połowę jednej zawodniczki i całą drugą część meczu graliśmy w dziewiątkę. Polonia Bytom to drużyna, która prezentuje już dobry poziom ligowy, więc tym bardziej jestem zadowolony z dziewczyn, że pierwszego gola trafiliśmy grając w dziesiątkę, drugiego  grając w dziewiątkę, a trzeciego grając chwilowo w ósemkę. Cieszę się, że dziewczyny starały się grać w piłkę, a na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Dominiki Byrdy (chociażby ze względu na ilość wygranych pojedynków w obronie). Druga połowa zakończyła się wynikiem 2:3 i za ten ogrom trudu oraz wysiłku bardzo zespołowi dziękuje. Taka postawa będzie tylko procentować!