SMS | 21-10-17

Tak grała młodzież – 21.10.2017 r.

Cztery sobotnie spotkania, w tym dwa derbowe - wyniki, składy, bramki itd., czytajcie poniżej.

Sobota - 21.10.2017 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Burzej - Tatarczyk (Kopacz), Nowak, Olszewski, Liszka (Gacek), Flaka, Paciecha (Melanik), Wróblewski (Widzyk), Tatarczuch, Urbaś (Mielnikiewicz), Antczak (Brzazgacz)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Mecz derbowy, z którego jesteśmy zadowoleni i szanujemy wywalczony punkt. Wynik, który w mojej ocenie jest sprawiedliwy. Żadna z drużyn nie miała wystarczająco atutów w ofensywie, aby pokusić się o zwycięstwo. Przed nami kolejne derby, w których powalczymy o zwycięstwo.

Śląska Liga Juniorek Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Tychy 1:2 (0:0)

gol: Pokusa

Rekord: Byrdy - Sablik, Paszek, Golec, Gnela, Zoń, Flisiuk, Kłębek, Pawlik, Janko, Pokusa

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Dziwnie to zabrzmi, ale jestem ogromnie zadowolony po tym meczu. Znowu pan Darek Spisak będzie mówił, że wynajduję same pozytywy, ale ... Graliśmy przeciwko drużynie, gdzie połowa zespołu to reprezentantki Śląska. Od piętnastej minuty graliśmy w dziesiątkę. W bramce zagrała Dominika Byrdy, która wcześniej w swoim życiu broniła tylko raz, na treningu i po dzisiejszym meczu powinna dostać powołanie do kadry! Obroniła chyba z dwadzieścia strzałów, w tym rzut karny! My na tle bardzo mocnego przeciwnika zagraliśmy niesamowicie w obronie. Do tego stworzyliśmy tylko jedną, jedyną sytuację i zamieniliśmy ją na gola. Walczyły jedna za drugą, a na niebie pojawiła się wschodząca gwiazdka kobiecej piłki - Domka!

I Wojewódzka Liga Juniorów

ROW Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

gole: D. Iwanek - 2, Ślosarczyk - 1

Rekord: K. Iwanek - Huczek (Bryczek), Kubica, Jekiełek (Janik), Biela (Groń), Heller (Bryczek), Maślak (Gomola), Miłoń (Kołodziej), D. Iwanek, Ślosarczyk (Byrdy), Ziemkiewicz

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Bardzo dobry występ, szczególnie pierwsza połowa. Strzelca dwóch bramek gorąco polecam trenerom grup wyższych. Po raz pierwszy od wielu tygodni niedzielę rozpocznę od ...mszy dziecięcej o 9:30.

III Wojewódzka Liga Młodzików ('06)

Rekord II Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

gol: Kajstura

Rekord: Białka (Dyduch) - Gołąbek, Gibas, Kajstura, Droździk, Komraus, Madej, Pieniądz, Biedrawa oraz Ptak, Jaśkowiak, Gąsiorek, Krzempek

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Każda przegrana boli, szczególnie w meczu derbowym. W szatni i w przerwie meczu powiedziałem chłopcom, że gramy do końca. Niestety chwila nieuwagi kosztowała nas bramkę w ostatniej minucie meczu. Z przebiegu całego spotkania sprawiedliwy byłby remis, ale skoro sytuacji stuprocentowych pod bramką przeciwnika nie wykorzystujemy to najczęściej się to odwraca w drugą stronę. Chcę podziękować chłopakom, że włożyli mnóstwo zdrowia i walki w ten mecz. Jeszcze przyjdzie okazja im zaśpiewać: derby są nasze, hej Rekord, derby są nasze. Dziś musimy wyciągnąć lekcję z tego meczu, trzeba grać lepiej, aby później się cieszyć na koniec.