I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - Tyski Sport 3:2 (2:1)

gole: Hutyra - 2, Ciućka - 1

Rekord: Przybyła - Sobótka, Porębski, Cembala, Torchalski, Nowak, Gawlak, Twarkowski, Hutyra, Szczurek, Greń oraz Pietraszko, Kubacki, Ligocki, Ciućka, Dudajek, Migas, Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki:- Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia i to był klucz do zwycięstwa. Warunki w pierwszej połowie to "armagedon". Cieszę się, że to nam one sprzyjały. Druga połowa z okazjami dla nas na podwyższenie wyniku. Skończyło się na prezentach ze strony przeciwnika i naszym. Mega ważne zwycięstwo z wymagającym przeciwnikiem dające utrzymanie smakuje wyjątkowo. Gratulację dla wszystkich zaangażowanych za osiągnięty cel.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

(13:00) Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Zabrze - spotkanie przeniesione na wtorek 31.10.2017 r., godz. 15:00

II Liga kobiet, gr. śląska

ROW Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 3:1 (3:1)

Rekord: Kuś - Bysko, Chrząszcz, Polnik, Skolarz, Madeja, Klos, Nowacka, Mandla, Moskała, Gabzdyl

Nasza relacja – tutaj.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

(15:00) Rekord Bielsko-Biała - Stadion Śląski Chorzów - spotkanie przeniesione na czwartek 2.11.2017 r., godz. 14:00