SMS | 13-01-18

Tak grała młodzież - 13-14.01.2018 r.

Kolejna dawka gier i futsalowych emocji, wyniki meczów i turniejów z udziałem biało-zielonych.

Niedziela - 14.01.2018 r.

Turniej Eliminacyjny Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 w futsalu, Gliwice

MOSiR Stal Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 0:6

gole: Guzdek - 2, Wyroba, Olszowski, Nowak, Flaka po 1

MKS Fablok Chrzanów - Rekord Bielsko-Biała 0:4

gole: Iwanek, Wyroba, Groń, Flaka

Gwiazda Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała 2:5

gole: samobójczy, Wyroba, Olszowski, Nowak, Kowalczyk

APG Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 0:5 wo. (gospodarze nie przystąpili do meczu)

Rekord: Burzej (Kurowski) - Wyroba, Groń, Iwanek, Olszowski, Kowalczyk, Guzdek, Liszka, Wróblewski, Flaka, Melanik, Janik, Nowak

Opinia trenera – Andrea Bucciol: - Nie powiem, żeby w pierwszych dwóch meczach turnieju było nam łatwo o wygraną, ale też większych problemów nie mieliśmy. Kłopoty pojawiły się w spotkaniu z Gwiazdą, było za dużo luzu, relaksu, no i swoje zrobiły blisko dwie godziny przerwy między meczami. Było trudno, bo problem tkwił w głowach chłopaków. Na ostatnie trzy minuty meczu wrócili do swojej gry i od razu strzelili trzy gole.

Sobota - 13.01.2018 r.

I Karnawałowy turniej w piłce halowej o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic - rocznik 2007

Finał:

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna 1:1 rz. karne 3:1 (1:1)

Rekord: Paciorek - Bigos, Olma, Sadlik, Pater, Dyduch, Supłat, Iskierka

Opinia trenera – Bogusław Matloch: – Dzisiejszy turniej jak zawsze traktujemy w kategorii zabawy, ale każda zabawa musi mieć swoją wartość. Najcenniejszą rzeczą, którą powinni zapamiętać chłopcy po dzisiejszych występach to szacunek do przeciwników i samego siebie. Wszystko przed nami.