Wyniki sobotnich i niedzielnych spotkań - poniżej.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Ruch Chorzów S.A. - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:0)

gole: Mucha, gol samobójczy

Rekord: Mura (Pach) - Kowaliczek, Matloch, Torchalski, Pater, Krzempek, Kudzia, Dziwisz, Panewka, Kurowski, Mucha oraz Zaucha, Bohaczyk, Folek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Szkoda, po tym bardzo ciężkim meczu, straconej bramki na 0:1 z rzutu rożnego, bo nie udało nam się uniknąć dużego błędu. Ale za to bramka samobójcza na naszą korzyść padła po jeszcze większym błędzie, niż ten nasz. Mecz zdecydowanie na remis, a jego tempo bardzo wzrosło w drugiej połowie, która była bardziej obfita w sytuacje po obu stronach i oglądaliśmy więcej goli. Poza tym przegrywając 0:2, udało się nam podnieść na 2:2, a to w tak "stykowym" meczu nie było łatwe, więc wiosenny debiut na wyjeździe możemy zaliczyć do udanych.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Przybyła (Pietraszko) - Sobótka, Cembala, Porębski, Sajdak, Nowak, Gawlak, Ciućka, Migas, Hutyra, Piękoś oraz Dudajek, Glet, Greń, Ligocki, Szczurek

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Intensywny mecz do momentu błędu Pani sędzi, która podyktowała karnego widmo". Później mimo ambitnej postawy dwóch okazji nie zdołaliśmy odwrócić losów spotkania. Mieliśmy problemy z prowadzeniem akcji przy deficycie czasu. Pracujemy dalej, w czwartek okazja do odrobienia strat.

II Wojewódzka Liga Młodzików (D1 '05)

Silesia Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:0)

gole: Riva, Piekar po 1

Rekord: Adamecki - Mertens, Olszewski, Matykiewicz, Kensy, Śliwka, Pawlus, Piekar, Riva oraz Wierzbicki, Michalski, Boruń

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Bardzo trudny mecz z fizycznie grającym rywalem. Kolejny raz nasi zawodnicy przekonali się, że należy wierzyć i walczyć do ostatniej minuty. Gratuluję!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Ruch Chorzów S.A. - Rekord Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Steltmann - Groń, Wyroba, Babicki (Tatarczuch), Nowak (Rycka), Flaka, Janik, Melanik (Antczak), Olszowski, Pietyra, Kozina

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz pod nasze dyktando, wiele klarownych sytuacji, słupki, poprzeczki, a piłka jak zaczarowana nie chciała znaleźć drogi do bramki. Wielki niedosyt, ale wiara jest duża, że w końcu zaczniemy wygrywać.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

gole: Rożycki - 2, Ziemkiewicz - 1

Rekord: Iwanek - Huczek, Madzia, Jekiełek (Płowucha), Brzóska (Obracaj), Ziemkiewicz (Grzywaczewski), Kubica (Biela), Skęczek, Różycki, Łasak (Heller), Ślosarczyk (Kołodziej)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Mecz został załatwiony w trzydzieści minut. Kolejny świetny występ Artura Różyckiego i Krzyśka Iwanka.

Sobota - 24.03.2018 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 8:1 (2:1)

gole: Guzdek, Olek po 2, samobójcze - 2, Kopacz, Kamionka po 1

Rekord: Burzej (Kurowski) - Tatarczyk, Brzazgacz (Szafran), B. Kowalczyk, Liszka, Gacek (Żurek), Kopacz (Kamionka), Fabia (Mieszczak), Guzdek, Oleś, Olek (Gołuch)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Wszyscy chcieliśmy dzisiaj zmazać plamę z zeszłego tygodnia. Podeszliśmy do meczu od początku skoncentrowani i pewni swoich umiejętności. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana przeciwnik był dobrze zorganizowany w obronie, przez to ciężko było nam narzucić swój rytm gry. Szybko strzelona bramka w drugiej połowie pozwoliła nam grać na luzie przez co stworzyliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych.

A-klasa (sparing)

Rekord II Bielsko-Biała - Góral Istebna 5:2 (3:1)

gole: Grzywaczewski, Kołodziej, Miłoń, Dudek, Stawicki po 1

Rekord: Syc - Gomola, Niemczyk, Hoszek, Dudek, Jaroś, Profic, Miłoń, Grzywaczewski, Obracaj, Kołodziej oraz Janik, Stawicki

Opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Mecz toczony w umiarkowanym tempie. Przećwiczyliśmy dwa warianty gry w ataku pozycyjnym. Z niecierpliwością czekamy na przyszłotygodniową inaugurację rozgrywek ligowych.