Rezultaty piątkowych i sobotnich meczów - poniżej.

Sobota - 7.04.2018 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików '05

Zapora Porąbka - Rekord II Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Florek - Wanat, Gibas, Biela, Boruń, Koperniak, Płonka, Rusin, Michalski oraz Grabski. Klimczak, Korabik, Kantor

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów. Bezbramkowy remis jest zasługą dobrze broniących bramkarzy. Obie drużyny grały w piłkę - i o to chodzi!

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Mucha, Kudzia po 1

Rekord: Mura (Pach) - Pater, Bohaczyk, Matloch, Adamczyk, Krzempek, Noga, Kudzia, Stasica, Panewka, Mucha oraz Merta, Kurowski, Dziwisz, Folek, Zaucha

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Dynamiczna i dobra piłkarsko pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów. Strzeliliśmy bramkę na początku meczu i w 10. minucie mogliśmy prowadzić nawet 4:0. Brakowało skuteczności lub świetnie spisywał się bramkarz gospodarzy. Po naszej nawałnicy na bramkę rywala mecz się wyrównał i Paweł Mura wyśmienicie interweniował aż trzykrotnie. Zaraz po pauzie Zagłębie zdobyło wyrównującego gola, od tego momentu rozpoczęła się kopanina i serial dwuminutowych. Trudno było na to patrzeć. Zwycięską bramkę strzeliliśmy z karnego. Wyszliśmy zwycięsko z tego ciężkiego boju.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych '06

APN GKS Tychy - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

Rekord: Białka (Dyduch) - Pawlus, Gołąbek, Wiśniewski, Komraus, Droździk, Madej, Pieniądz, Kosmaty oraz Kaspera, Gibas, Łach, Biedrawa

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Dobrze weszliśmy w mecz, bo stworzyliśmy kilka sytuacji pod bramką przeciwnika. Problem w tym, że nie wykorzystaliśmy ich, bo wtedy pewnie to my wyszlibyśmy z tego meczu zwycięsko. Przeciwnik grał twardo, a bramkę zdobył po prostym błędzie indywidualnym. Mimo tego jestem zadowolony z postawy chłopców, gdyż grali do końca - dzięki.

II liga kobiet, gr. śląska

Mitech II Żywiec - Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:2)

gole: Moskała-2, Nowacka, Marchewka po 1

Rekord : Kuś - Bułka, Chrząszcz, Polnik, Skolarz, Madeja, Nowacka, Franaszek (Klos), Moskała (Cieślar), Mandla (Gabzdyl), Chwastek (Marchewka)

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Po tak długiej przerwie i w ostatnim miesiącu bez sparingu, były obawy przed meczem. Muszę ocenić grę dziewczyn na tak trudnym terenie na "mocną" piątkę. Dobra organizacja gry w ataku była dziś kluczowa. Brawa dla zespołu!

II Wojewódzka Liga Młodzików '05

Rekord Bielsko-Biała - Forteca Świerklany 5:2 (2:0)

gole: Riva -3, Pawlus, samobój po 1

Rekord: Adamecki - Matykiewicz, Olszewski, Wierzbicki, Mertens, Śliwka, Kensy, Riva, Piekar oraz Mojeszczyk, Pawlus

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Po strzeleniu bramki na 4:0 nasza gra "siadła". Mimo to były bardzo dobre momenty, szczególnie w pierwszej połowie. Brawa za bardzo skuteczną grę w wysokim pressingu.

Piątek - 6.04.2018 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:1 (1:1)

gole: Wróblewski, Liszka po 2, Kopacz - 1

Rekord: Burzej (Kurowski) - Tatarczyk (Wala), Brzazgacz, Wróblewski (Mielnikiewicz), Liszka, Gacek, Kamionka (Kopacz), Fabia (Paciecha), Guzdek, Olek (Żurek), Oleś (Szoblik)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - W ostatnim okresie spędzam dużo czasu z trenerem Piotrem Kusiem - moim mentorem - i chyba przesiąknąłem jego pomysłem na grę :-) Mam na myśli powtórkę wyniku z derbów juniorów obu klubów. A co do meczu, w pełni zasłużone zwycięstwo w starciu derbowym smakuje wyjątkowo. Wszyscy zawodnicy zagrali na wysokim poziomie i zasługują na słowa uznania!

IV Wojewódzka Liga Juniorek Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Gimnazjum Istebna 3:1 (2:0)

gole: Kłębek, Golec, Sablik

Rekord: Byrdy - Paszek, Sroka, Sablik, Flisiuk, Golec, Kłębek, Pawlik, Janko (Gnela), Wiesner, Sitarz (Zoń)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Inauguracja rozgrywek wiosennych w pięknym stylu. Jestem bardzo zadowolony z gry i postawy dziewczyn! Piękne bramki w tym dwie z główki! Bardzo udany ligowy debiut Moniki Sitarz.