III Wojewódzka Liga Młodzików

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (1:1)

gole: Wróbel - 2, Michalski

Rekord II: Florek - Żyrek, Gibas, Kantor, Koperniak, Rusin, Michalski, Wróbel, Korabik oraz Adamek, Więzik, Grabski, Dudys, Wanat

Pomeczowa opinia trenera - Emil Kosiec: - Celem zadaniowym na ten mecz było skuteczne przejście w fazie z obrony do ataku. Koncentrowaliśmy się na realizacji zadania na połowie przeciwnika. Dużo sił kosztowało chłopaków poruszanie się w pressingu wysokim. Efekt? Kolejny krok w rozumieniu gry, zgodny z zakładanym planem szkolenia naszej grupy. Wynik...odnotowałem.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Tyski Sport - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (1:1)

gole: Twarkowski, Torchalski, Porębski

Rekord: Przybyła (Pach) - Torchalski, Cembala, Porębski, Sobótka, Nowak, Szczurek, Gawlak, Twarkowski, Migas, Greń oraz Sajdak, Jurasz, Ligocki, Dudajek, Hutyra, Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Kolejna huśtawka emocjonalna w naszym wykonaniu, przegrywaliśmy, dwa razy był remis, by ostatecznie wygrać. Fajna reakcja na czwartkową porażkę, były słabsze momenty, szczególnie po objęciu prowadzenia, były błędy, które nie miały prawa się zdarzyć, ale serducho dzisiaj mocno pracowało. Niech to będzie drogowskaz dla nich! Gratulacje za postawę!

II Wojewódzka Liga Młodzików

Lisek Milówka - Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:2)

gole: Riva, Olszewski po 2, Śliwka - 1

Rekord: Adamecki - Mertens, Olszewski, Mojeszczyk, Wierzbicki, Kensy, Matykiewicz, Śliwka, Piekar oraz Pawlus, Riva, Boruń

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Z każdym kolejnym meczem widoczny jest postęp pod kątem rozumienia gry, a to moim zdaniem podstawa piłkarskiego rzemiosła. Dziś na tapecie była faza przejścia z obrony do ataku. Muszę po raz kolejny pogratulować boiskowej mądrości moim zawodnikom!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Trójka Czechowice-Dziedzice 1:2 (0:1)

gol: Szoblik

Rekord: Steltman - Gacek, Liszka, Szafran, Tatarczyk, Widzyk (Wala), Kopacz, Gołuch (Mojżesz), Mielnikiewicz (Szoblik), Brzazgacz (Rozmus), Olek (Mieszczak)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Ciężko o obiektywną ocenę tego meczu. Z jednej strony dominowaliśmy na boisku przez pełne osiemdziesiąt minut, ale zawodziła skuteczność (niewykorzystane dwa karne). Z drugiej strony przeciwnik tylko długimi wykopami próbował przedostać się pod naszą bramkę i strzelił dwa gole. Wynik może i niekorzystny, pomimo tego jakość piłkarska była po naszej stronie. Zabrakło w kluczowych momentach piłkarskiego szczęścia. Wierzę, że wróci w przyszłotygodniowych derbach.

II Liga kobiet, grupa śląska

SWD Wodzisław Śląski -  Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:0)

gole: Moskała - 2, Mandla

Rekord: Kuś - Bułka (Chóras), Chrząszcz, Polnik (Bysko), Skolarz, Madeja, Nowacka (Marchewka), Klos, Mandla (Gabzdyl), Moskała, Chwastek (Franaszek)

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Mecz pełen emocji i zwrotów akcji. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2, a mogło być nawet 0:4. W drugiej połowie znowu my mogliśmy strzelić z pięć, sześć bramek. Finalnie mecz kończy się rezultatem 3:3 i ten jeden punkt trzeba szanować, bo w końcowym rozrachunku może być dla nas cenny.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Stadion Śląski Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1)

gol: Brzóska

Rekord: Iwanek - Gawryś, Guzdek (Heller), Maślak, Oleś (Melanik), Brzóska, Biela, D. Kubica, Grzywaczewski (Sapuła), Huczek, Hoszek (Wróblewski)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Po przeciętnej pierwszej połowie i trochę lepszej grze w drugiej części gry przegraliśmy 1:2. Na dobrym poziomie zagrali Huczek, Maślak i momentami Grzywaczewski oraz Biela. Pozdrawiam tegorocznych maturzystów, którym dedykuję sentencję wielu trenerów i książkowe stwierdzenie jak trenujesz, tak grasz".

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)

gol: Matloch

Rekord: Mura (Pach) - Matloch, Pechciński, Pater, Adamczyk, Noga, Kudzia, Bohaczyk, Panewka, Folek, Mucha oraz Dziwisz, Stasica, Merta, Krzempek, Kurowski, Zaucha

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Wynik adekwatny do przebiegu meczu. Każda z drużyn miała dzisiaj swoje okazje, ale uważam, że podział punktów nie krzywdzi nikogo. Fizycznie dominowało dzisiaj Zagłębie, a my byliśmy zdecydowanie lepsi technicznie. Cios za cios, ale żadna z drużyn nie wypracowała takiej przewagi, żeby dzisiaj wygrać.

A-klasa

Rekord II Bielsko-Biała - Sokół Buczkowice 8:0 (3:0)

gole: Jaroś - 2, Iwanek, Profic, Ziemkiewicz, Obracaj, Miloń, Stawicki po 1

Rekord II: Iwanek - Jaroszek (Niemczyk), Płowucha, Waliczek, Dudek, Jaroś, Profic (Skęczek), Ziemkiewicz (Byrdy), Łasak, Obracaj, Miłoń (Stawicki)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Wróciliśmy dzisiaj na właściwe tory. Po dwóch słabszych meczach zagraliśmy płynnie, szybko i mądrze.