Im bliżej mety, tym większego znaczenia nabiera każde spotkanie - wyniki.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice 2:1 (1:0)

gole: Wyroba, Kozina po 1

Rekord: Burzej - Wyroba, Groń, Nowak, Olszowski (Fabia), Janik, Flaka (Paciecha), Pietyra (Mielnikiewicz), Antczak (Babicki), B. Kowalczyk (Tatarczuch), Melanik (Kozina)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Cel, który sobie założyliśmy przed meczem, czyli trzy punkty osiągnęliśmy, ale droga do tego była wyboista i niełatwa. Pierwsza połowa pod kontrolą z prowadzeniem 1:0, w drugiej na 20 minut straciliśmy głowę, czego konsekwencją była stracona bramka. Na szczęście po reprymendzie przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę i jesteśmy w grze o mistrza tej ligi. Zwycięstwo dedykujemy trenerowi Woźniakowi, którego poważna kontuzja i pobyt w szpitalu wykluczył z dzisiejszego meczu. "Woźny" - wracaj do zdrowia!

Wtorek - 5.06.2018 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych '06

Żywiecka APN - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Pawlus

Rekord: Białka (Dyduch) - Droździk, Gołąbek, Kajstura, Gibas, Kaspera, Wiśniewski, Pieniądz, Komraus oraz Pawlus, Sekuła, Sulimierski, Ptak, Madej

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Szkoda niewykorzystanych okazji. Pierwsza połowa słabsza, dlatego przegrywaliśmy 0:1, druga dużo lepsza. W piątek gramy ostatni mecz w tym sezonie.

Środa - 6.06.2018 r.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - GieKSa Katowice 0:1 (0:1)

Rekord: Syc (Iwanek) - Heller, Huczek, Maślak (Grzywaczewski), Płowucha, Brzóska, Ziemkiewicz, Biela, Łasak (Bryczek), Jekiełek (Obracaj), Skęczek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Byliśmy dziś wystarczająco dobrzy, ale niewystarczająco skuteczni. Bardzo dobrze spisywał się bramkarz Gieksy, któremu w jednej sytuacji podbramkowej pomógł słupek.