I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 4:2 (2:2)

gole: Kudzia - 2, Matloch, Panewka po 1

Rekord: Szkucik (Pach) - Matloch, Bohaczyk, Kowaliczek, Pater, Kudzia, Krzempek, Panewka, Stasica, Folek, Mucha oraz Kurowski, Adamczyk, Dziwisz, Noga, Metra, Zaucha

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Prowadząc 2:0, wkradło się na ostatnie 15 minut pierwszej połowy rozprężenie, czego skutkiem były dwie stracone bramki w bardzo prosty sposób. Jestem bardzo zadowolony z postawy i reakcji zespołu na reprymendę podczas przerwy. Mimo doskonałej dyspozycji bramkarza drużyny gości udało się strzelić dwie ładne bramki dające zwycięstwo. Brawa dla całego zespołu!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

Rekord: Burzej - Gacek, Liszka, Tatarczyk (Szafran), Fabia (Żurek), Babicki, Kowalczyk (Olek), Melanik (Kopacz), Oleś (Kamionka), Wróblewski (Mielnikiewicz), Rycka

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Przespany pierwszy fragment meczu zdecydował o naszej porażce. Od momentu straconej bramki w trzeciej minucie, meczu przejęliśmy inicjatywę i osiągnęliśmy pełną dominację na boisku. Mieliśmy kilka stuprocentowych sytuacji, po prostu zabrakło piłkarskiego szczęścia. Z przyjemnością oglądało się dzisiaj naszą grę i z tego jestem zadowolony, a czasem niestety to nie wystarczy, aby odnieść sukces.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych '07

GLKS Wilkowice - Rekord II Bielsko-Biała 2:5 (2:2)

gole: Fender, Foxa po 2, Kobędza - 1

Rekord: Paciorek - T. Kliś, F. Kliś, Polak, Wykręt, Kobędza, Lazar, Foxa, Fender, Bednarz, Olma, Drużbacki, Bigos, Śliwka

Pomeczowa opinia trenera: Bogusław Matloch: - W sporcie kluczem do sukcesu jest charakter — wydaje się banalne i proste. Cieszę się, bo „Pokemony” z 2007 rocznika, pokazały dzisiaj dużo charakteru. Graliśmy dzisiaj pierwszy mecz w wyższej kategorii wiekowej i innym systemie gry (9 na 9), to nasza droga do ciągłego rozwoju.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych '06

Rekord Bielsko-Biała - Unia Racibórz 1:0 (0:0)

gol: Kaspera

Rekord: Białka (Dyduch) - Madej, Gołąbek, Wiśniewski, Komraus, Droździk, Pieniądz, Kaspera, Korczak oraz Sekuła, Sulimierski, Gąsiorek, Łach

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Tydzień temu przegraliśmy 0:1, dziś mierząc się pierwszy raz jak do tej pory rocznik 2006, zmierzył się z Unią Racibórz i wygrał 1:0. Powiedziałem moim zawodnikom, że co tydzień czeka nas sprawdzian niczym egzamin z matematyki. Nie ma w tym roku słabych drużyn na poziomie II ligi, a to tylko na plus na nich, bo kształtuje charakter, buduje siłę oraz rozwija piłkarskie umiejętności. Dziś wygrywamy, ale od poniedziałku kolejne lekcje, aby za tydzień zmierzyć się z Zagłębiem Sosnowiec i zdać egzamin.